Close

Certyfikaty

Z wielką dumą prezentujemy Panstwu nasze certyfikaty, które świadczą o naszym profesjonalizmie jak i wysokiej rzetelności naszych usług.

Na czym polega proces cyklinowania ?

Cyklinowanie przez doświadczonego cykliniarza ma na celu ściągnięcie górnej nienadającej się już warstwy lakieru, oleju , wosku itp. z podłogi, parkietu. Po wykonaniu początkowego szlifowania i pozbyciu się zbędnej warstwy przystępuje się do pracy związanej z osiągnięciem zalecanej gładkości.

Następnie po zakończonym wcześniejszym etapie szlifowania cykliniarką przechodzimy do prac związanych z obrobieniem brzegów płaszczyzny podłogi. Stosujemy do tej pracy narzędzia takie jak m.in. szlifierki krawędziowe. Następnie przechodzimy do finalnego polerowania podłogi, parkietu. Maszynami, wolnoobrotowymi szlifujemy powierzchnię drewna sprawdzonymi, gładkimi papierami ściernymi. Zajmujemy się zleceniami kompleksowo.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba to wypełniamy szczeliny w podłodze. Zazwyczaj po cyklinowaniu daną podłogę należy lakierować, olejować czy też woskować. Tym nasza firma, oczywiście również się zajmuje. Pracujemy na renomowanym sprzęcie marki Bona wszystkie maszyny bezpośrednio podłączane sa do odkurzacza, dlatego unikamy pyłu wszystko jest zassyne każdy nadrobniejszy pył. Lakierów, olejów itp. używamy najlepszych marek typu Bona, Domalux, Harzlack, Pallman, osmo itp. według życzenia klienta . Zapraszamy!

Cyklinowanie bezpyłowe Bydgoszcz